Nike Lebron 11 krepšinio bateliai tik 87 Eur

Vieni įspūdingiausių krepšinio batelių per pastaruosius keletą metų – Nike Lebron 11. Futuristinio ir kvapą gniaužiančio dizaino Nike Lebron 11 žaidėjams siūlo geriausias Nike inovacijas.

 

Kuriant šį modelį Nike teko paplušėti: pagaminti tokius krepšinio batelius, su kuriais Lebronas Jamesas krepšinio aikštelėje galėtų maksimaliai išnaudoti  savo neįtikėtiną fizinę jėgą, bet kartu būti tiksliu, precizišku, vikriu. Tai Nike pavyko padaryti pasitelkiant revoliucinį „Hyperposite“ paviršių. Šis naujos kartos paviršius sudarytas iš atnaujintos „Foamposite“  technologijos, kuri tapo lengvesnė, o svarbiausia dar atsparesnė, tvirtesnė tose vietose, kur bateliai patiria daugiausia kontakto. Taip užtikrinant saugų, bet greitą batelių reakciją.

„Hyperfuse“ konstrukcija integruota kartu su „Dynamic Flywire“ technologija. Šis derinys suteikia puikią apsaugą, oro ventiliaciją bei patogų dinamišką batelių prigludimą prie kojos, kas leidžia žaidėjams judėti natūraliai, nevaržant savo judesių arsenalo.

Už aukščiausios klasės amortizaciją atsakinga pirmą kartą naudojama viso ilgio „Lunarlon“ putų  ir Nike Zoom Air“ pagalvėlių kombinacija. Taip gautas minkštas, tačiau šoklus ir greit reaguojantis padas. Taip pat Nike Lebron 11 batelių padas yra arčiau žemės tam, kad žaidėjas galėtų dar geriau jausti paviršių ir greičiau judėti aikštelėje.

Faktai kalba už save – nors šie aukšto profilio krepšinio bateliai atrodo galingai ir tvirtai, tai lengviausi Nike Lebron bateliai iki šiol – 411 gramų. Nike Lebron 11 – revoliucinis tobulas greičio ir galios derinys.