Krepšinis tiesiogiai

 

Krepšinis tiesiogiai bei kitos transliacijos alternatyvos

Pasaulyje yra žmonių, kuriems gyventi be sporto varžybų tiesiog neįmanoma. Žinome, kad didžioje planetos dalyje karaliauja futbolas, bet Lietuvoje krepšinio aikštelės spindesys vilioja daugelį gyventojų.

Jiems būtinai reikia pažiūrėti tiesiogines rungtynes ir nelabai svarbu, kokiu medijos kanalu teks pasinaudoti. Vyksmas turi vykti gyvai, nes vaizdo įrašas to jau neatstos, emocijos bus pasikeitusios, o internatas pilnas komentarų kaip sekėsi vienai ar kitai komandai.

Šiuolaikinis žmogus per daug jaudintis sporto transliacijų pasiūla neturi, juk viskas prasideda nuo radijo imtuvo, o jei norime ne tik girdėti, bet ir savo akimis matyti, tai galime greitai ir neskausmingai atlikti stebėdami televizijos transliacijas. Žinoma, ne visada ir ne visas mums aktualias varžybas jos ir parodyti nori, o kartais už šį malonumą dera ir susimokėti, bet nenuvykome į svečią šalį ir per daug tuštinti savo kišenių nemėgstame, tai tada naudojamės tiesioginių transliacijų internete galimybe.

Vaizdas geras, kokybė pakenčiame, o emocijos kraują geba užvirinti iki beprotiškų aukštumų. Aišku, visi anksčiau minėti pasirinkimai niekada neatstos tikros emocijų bangos, kurią patirti galima tik būnant krepšinio arenoje, kai visa publika skyla į dvi dalis. Vienas epizodas palydimas ovacijomis, o kitas švilpimu, nekantriai laukiama rungtynių pradžia, o kraujas jau kaista dar nepatikrinus bilietų.

Suprantama, kad gyvu spektakliu visada pasimėgauti nepavyks. Kartais pritrūksta finansų kelionėms, kartais noro, o neretai ir bilietų įsigyti negali, nes rungtynės yra per daug svarbios ir laisvų vietų nelieka.

Tada dera naudotis ir nebijoti modernaus gyvenimo privalumų. Pasirinkimas išties nemenkas ir praleisti tiesioginių rungtynių šiomis dienomis tampa misija neįmanoma, o be galo specialių priemonių ir nereikia. Tik šiek tiek sumanumo, menkų investicijų ir begalinio noro nepraleisti savo komandos varžybų.

Nes kas gali būti blogiau, kai savo akimis neišvysti tiesioginės transliacijos. Visi aplinkiniai vakarykštes krepšinio rungtynes aptarinės, mėgėjiškai analizuos, o pačiam teliks mandagiai tylėti ar vengti tokių pokalbių, nes vakare norėsis išvysti pakartotinį įrašą. Suprantama, kad toks pasirinkimas bus pats blogiausias, mačas jau įvyko, jokių netikėtumų nebus, azarto neliks, o akys seks tiks sausus faktus. Kažkas įmetė, atkovojo ir pralaimėjo. Azartiškas aistruolis taip elgtis negali, rungtynes dera stebėti realiu laiku, nes kitu atveju jos praranda savo žavesį.