Naujas būdas nemokamai stebėti Eurolygos transliacijas Lietuvoje

Nuo šių metų balandžio mėnesio lažybų bendrovė „TonyBet“ savo žaidėjams siūlo dar vieną naujovę – tiesiogines įvairių rungtynių bei čempionatų transliacijas. Internete galėsite stebėti ir artėjančias Eurolygos žaidynes. Ši paslauga yra nemokama ir prieinama visiems norintiems po vos kelias minutes trunkančios registracijos internetu. Didžiausios užsienio lažybų įmonės jau seniau pradėjo integruoti varžybų transliavimą, o dabar tai siūloma jau ir Lietuvos vartotojams.

Sporto transliacijas jau dabar galima stebėti bendrovės internetinėje svetainėje, „Lažybos gyvai“ kategorijoje. Kokių sporto šakų gerbėjams aktuali ši paslauga?  „TonyBet“  nežada apsiriboti vien lietuvių mėgstamu ir pačios įmonės nuo 2010 metų remiamu krepšiniu, nors, žinoma, bus galima stebėti Eurolygos rungtynes bei Prancūzijos, Ispanijos ir Italijos krepšinių lygų rungtynes. Visi norintys galės stebėti ir Anglijos futbolo taurės mačus, Ispanijos Rusijos, Olandijos, Prancūzijos bei kitų futbolo lygų žaidynės,mačus JAV atvirosiose teniso pirmenybėse ir kituose turnyruose, Amerikos ledo ritulio NHL rungtynes. Bus transliuojamos ir svarbiausios rungtynes kitose sporto šakose – beisbole, rankinyje, ir netgi badmintone.

Tiesioginėmis nemokamomis sporto transliacijomis tikimasi užtikrinti didesnį patogumą bei pagerinti žaidėjų, besinaudojančių „TonyBet“, patirtį. Į lažybų tikimybių puslapį integruotu video įskiepiu naudotis yra paprasta ir matomas aukštos kokybės vaizdas. Bendrovė tikisi, kad ši inovacija sporto mėgėjams garantuos didesnį prieinamumą ir tokias pat kokybiškas paslaugas, kurias užsienyje teikia lažybų srities gigantai. Šiuolaikiniame pasaulyje ypač aktualu greitai prieinamos ir patogios funkcijos, ir tai yra pagrindinis tikslas, kurio siekiama tiesioginėmis sporto transliacijomis.

Palaikyti savo mėgstamiausius atletus ir sirgti už mylimiausias komandas lengviau naudojantis tiesioginės transliacijos paslauga. Ją galite rasti prisijungę prie savo „TonyBet“ tinklalapyje sukurtos paskyros ir pasirinkę „Gyvų lažybų“ skiltį, o jei dar nesate prisiregistravę, tai padaryti labai paprasta ir užtrunka tik kelias minutes. „TonyBet“ valdo daugiau nei 20 lažybų punktų visoje Lietuvoje, tačiau Jums nereikia niekur eiti, kad galėtumete įsitraukti į veiksmą.